Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Aero Friedrichshafen przełożone na 2021

Imprezy branżowe, Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 19 marca 2020

Nasz świat został wywrócony do góry nogami. Niemniej jednak Messe Friedrichshafen nadal musi patrzeć w przyszłość. Ponieważ koronawirus zmusił nas do odroczenia AERO Friedrichshafen zaplanowanego w dn. 1-4 kwietnia 2020, rozważaliśmy wiele możliwych opcji, aby przełożyć to wydarzenie na późniejszy termin.

Następna edycja Aero Friedrichshafen odbędzie się w dn. 14-17 kwietnia 2021 / Zdjęcie: Messe Friedrichshafen

W wyniku tych obrad następna edycja wiodących targów lotnictwa ogólnego odbędzie się w dn. 14-17 kwietnia 2021.

Ani kalendarz Messe Friedrichshafen, ani wydarzenia w branży nie pozwoliłyby na łatwą zmianę harmonogramu na latem lub jesienią tego roku. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw, ustaliliśmy, że przeniesienia imprezy na 2021 będzie jedynym rozsądnym i akceptowalnym rozwiązaniem dla całej branży – stwierdził dyrektor Aero Friedrichshafen Roland Bosch (Aero Friedrichshafen 2020 przełożone, 2020-03-09).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra