Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Samoloty Delty na lotnisku w Atlancie

Lotnictwo cywilne, 22 marca 2020

Delta Air Lines, które, jak wszystkie linie lotnicze, ograniczyły liczbę rejsów i wycofały czasowo z lotów większość samolotów, wykorzystują do ich parkowania część lotniska Hartsfied-Jackson w Atlancie. Ten port lotniczy, o największej liczbie obsługiwanych pasażerów na świecie, jest jednocześnie główną bazą amerykańskiego przewoźnika. Od 19 marca w jego południowej części parkują 42 samoloty Delty. Władze portu oceniają, że mogą zmieścić tam nawet 150 samolotów.

Samoloty Delta Air Lines zaparkowane w południowej części lotniska Hartsfied-Jackson w Atlancie / Zdjęcie: Twitter – DougTurnbull

Linie Delta ograniczyły przewozy o 80% i uziemiły ponad połowę swojej floty. W Atlancie zajmują one drogi kołowania i jeden z pasów startowych. Nie powoduje to problemów z ruchem na lotnisku, bo ono także zasadniczo ograniczyło liczbę lotów.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.