Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Australia wybierze następcę RQ-7B

Lotnictwo wojskowe, Wojska lądowe, Przemysł lotniczy, 23 marca 2020

Ministerstwo Obrony Australii ogłosiło rozpoczęcie postępowania przetargowego w ramach programu LAND 129 Phase 3. Jest on związany z wyborem następcy używanych przez wojska lądowe Australii rozpoznawczych bezzałogowych statków latających RQ-7B Shadow 200.

Obecnie lotnictwo Australian Army (wojsk lądowych) ma w służbie 15 RQ-7B, z 18 zakupionych / Zdjęcie: Cpl. Mark Doran – Departament Obrony Australii

Do przetargu zostało wybranych czterech oferentów: Insitu Pacific, Leidos Australia, Raytheon Australia i Textron Systems Australia. W najbliższym czasie mają oni otrzymać szczegółowe zapytanie ofertowe w celu ustalenia szczegółowych wymagań. Następnym etapem programu będzie konkurencyjna ocena ofert, z których rząd planuje wyłonić w 2021 najkorzystniejszą (Australijskie Shadowy w Afganistanie, 2012-05-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.