Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

CZ prezentuje model 457 LRP

Przemysł zbrojeniowy, 24 marca 2020

Česká Zbrojovka zaprezentowała 23 marca nowy wariant karabinka CZ 457 LRP (Long Range Precision). Dzięki dłuższej lufie przeznaczony jest do strzelania na większe dystanse.

CZ 457 LRP jest kompletowany wraz z grzbietową szyną montażową 25 MOA Weaver i pokrowcem 4M / Grafika: Česká Zbrojovka 

CZ 457 LRP wyposażono w żłobioną, kutą na zimno lufę Varmint o długości 21 cali (525 mm) zakończoną hamulcem wylotowym. Wariant ten ma również komorę zamkową MATCH do tej pory stosowaną w modelu 457 MTR. Dodatkowo wyposażono go w stałą kolbę z regulowanym policzkiem i stopką. Dzięki tym modyfikacjom ma się charakteryzować wysoką celnością na dalekim dystansie.

Karabinek jest zasilany 5-nabojowymi magazynkami na amunicję .22 LR.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.