Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Izraelskie kamery dla Union Pacific

Służby państwowe, Strategia i polityka, 25 kwietnia 2020

Amerykańskie Union Pacific Railroad ogłosiły, że wybrały bezprzewodowy system izraelskiego dostawcy szerokopasmowego internetu bezprzewodowego RADWIN do monitorowania i zarządzania setkami zdalnych stacji kolejowych na zachód od rzeki Missisipi. Rozwiązania Point-to-Point i Point-to-MultiPoint posłużą do nadzorowania stacji linii. Okazały się najlepsze w trudnych terenach przybrzeżnych, w warunkami braku widoczności i trudnych warunkach drogowych.

Zdjęcie: Union Pacific

Systemy RADWIN zapewniają wysoką przepustowość sygnału radiowego potrzebną do rozwiązań bezprzewodowych dalekiego zasięgu. Spełniają wymagania nadzoru wideo HD w Union Pacific Railroad, jednocześnie skutecznie pokonując wszystkie wyzwania środowiskowe. Według przedstawicieli amerykańskich kolei, okazały się też niezawodne i niedrogie.

Union Pacific Railroad to największe linie kolejowe w Ameryce Północnej – spółka Union Union Corp. Obsługują 32 000 mil tras w 23 stanach USA, w tym wszystkie główne porty zachodniego wybrzeża. Łączą się z kolejami kanadyjskimi poprzez bramę Eastport w Idaho oraz punkty w Illinois, Minnesocie i Wisconsin. Union Pacific Railroad to jedyne amerykańskie linie kolejowe obsługujące wszystkie sześć głównych bram do Meksyku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.