Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Izraelskie kamery dla Union Pacific

Służby państwowe, Strategia i polityka, 25 kwietnia 2020

Amerykańskie Union Pacific Railroad ogłosiły, że wybrały bezprzewodowy system izraelskiego dostawcy szerokopasmowego internetu bezprzewodowego RADWIN do monitorowania i zarządzania setkami zdalnych stacji kolejowych na zachód od rzeki Missisipi. Rozwiązania Point-to-Point i Point-to-MultiPoint posłużą do nadzorowania stacji linii. Okazały się najlepsze w trudnych terenach przybrzeżnych, w warunkami braku widoczności i trudnych warunkach drogowych.

Zdjęcie: Union Pacific

Systemy RADWIN zapewniają wysoką przepustowość sygnału radiowego potrzebną do rozwiązań bezprzewodowych dalekiego zasięgu. Spełniają wymagania nadzoru wideo HD w Union Pacific Railroad, jednocześnie skutecznie pokonując wszystkie wyzwania środowiskowe. Według przedstawicieli amerykańskich kolei, okazały się też niezawodne i niedrogie.

Union Pacific Railroad to największe linie kolejowe w Ameryce Północnej – spółka Union Union Corp. Obsługują 32 000 mil tras w 23 stanach USA, w tym wszystkie główne porty zachodniego wybrzeża. Łączą się z kolejami kanadyjskimi poprzez bramę Eastport w Idaho oraz punkty w Illinois, Minnesocie i Wisconsin. Union Pacific Railroad to jedyne amerykańskie linie kolejowe obsługujące wszystkie sześć głównych bram do Meksyku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.