Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Baza Wizz we Lwowie

Lotnictwo cywilne, 29 kwietnia 2020

Linie Wizz Air ogłosiły, że otwarcie nowej bazy na międzynarodowym lotnisku im. Daniela Halickiego we Lwowie odbędzie się 1 lipca br. W bazie zostanie umieszczony pojedynczy Airbus A320 (Dwie nowe trasy Wizz Air do Kijowa, 2017-03-13).

/ Zdjęcie: Port lotniczy Lwów

Tego samego dnia uruchomione zostaną rejsy do Billund i Lizbony (środa, niedziela) oraz do Tallina (wtorek, czwartek, sobota). Dwa dni później zostaną zainaugurowane loty do Hamburga i Szczecina (poniedziałek, piątek).

Jednocześnie w ukraińskiej siatce pojawią się dwa nowe połączenia z Charkowa – do Tallina (wtorek, czwartek, sobota, od 2 lipca) i Berlina-Schönefeld (poniedziałek, piątek, od 3 lipca).

George Michalopoulos, dyrektor handlowy w Wizz Air, powiedział: Z przyjemnością ogłaszamy rozwój naszej ukraińskiej siatki połączeń, wdrażając jednocześnie zwiększone środki w zakresie zdrowia. Dzisiejsze wydarzenie to kolejny kamień milowy w historii Wizz na Ukrainie – ogłoszenie otwarcia bazy we Lwowie oraz uruchomienie 5 nowych tras od lipca. Ponadto ogłaszamy 2 nowe trasy do Charkowa. Ta inwestycja podkreśla nasze długoterminowe zaangażowanie w tym kraju.

Wizz Air ostatnio ogłosiły wdrożenie szeregu dodatkowych procedur, aby pomóc zachować dystans fizyczny podczas wchodzenia na pokład i utrzymać czystość w samolocie. Pasażerowie są proszeni o dokonywanie w miarę możliwości rezerwacji online, włącznie z odprawą online, korzystania z punktów samodzielnego oddania bagażu (self bag drop), a także wyboru płatności zbliżeniowych podczas zakupów na pokładzie.

Należy pamiętać o konieczności podróżowania w maseczce, ponieważ noszenie masek na pokładzie jest obowiązkowe dla załogi oraz pasażerów. Załoga będzie rozdawać pasażerom chusteczki dezynfekujące podczas wchodzenia na pokład, a także obserwować odległość między miejscami zajmowanymi przez pasażerów podczas lotów, gdy współczynnik obłożenia na to pozwoli. Samolot jest czyszczony kilka razy dziennie, a w nocy poddawany dezynfekcji (Wydłużenie zawieszenia lotów do/z Polski, 2020-04-27).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.