Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przekładnia Allisona do Abramsa SEP v3

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 03 maja 2020

US Army wybrała Allison Transmission na dostawcę automatycznej przekładni X1100-3B1 do wykorzystania w układach napędowych zmodernizowanych czołgów M1A2 Abrams SEP v3. Kontrakt jest wart ok. 162 mln USD. Dostawy rozpoczęły się już w marcu 2020 i mają potrwać do grudnia 2021.

Automatyczna przekładnia X1100-3B1 produkowana przez Allison Transmission do zmodernizowanych czołgów M1A2 Abrams SEP v3 / Ilustracja: Allison Transmission

Allison Transmission to największy światowy producent średnich i ciężkich w pełni automatycznych skrzyń przekładniowych do pojazdów komercyjnych i wojskowych. Przekładnia X1100 jest przeznaczona do ciężkich pojazdów bojowych ważących od 50 do ponad 70 ton. W różnych wersjach produkowana jest od 1979.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.