Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Czego oczekują pasażerowie?

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 06 maja 2020

Jak będzie wyglądała przyszłość podróżowania po pandemii SARS-CoV-2? Trudno w tej chwili na to jednoznacznie odpowiedzieć, ale na pewno podróżni jak i przewoźnicy oczekują zmian i nowych rozwiązań.

/ Zdjęcie: Eurowings

Przygotowując się do nowego otwarcia należące do Grupy Lufthansa linie Eurowings, zaprosiły swoich pasażerów do udziału w konkursie Ideas get wings – challenge the future of travel (Pomysły dostają skrzydeł – wyzwania dla przyszłości podróży).

W jego ramach pasażerowie i partnerzy biznesowi linii mogą proponować nowe rozwiązania i usługi, których oczekują od linii lotniczych podczas kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa. Wszystkie pomysły, jak nowe produkty, rozwiązania na pokładzie, zmiany w procesach rezerwacyjnych czy aplikacje dla klientów, zostaną ocenione przez linię i jej spółkę-córkę Eurowings Digital. Głównymi kryteriami oceny są: wartość dodana dla pasażerów i możliwość implementacji w Niemczech w przeciągu 3 miesięcy.

Propozycje można składać do 13 maja 2020, na stronie internetowej przewoźnika. Zwycięzca konkursu ma zostać wyłoniony we wrześniu. Najlepsze sugestie zostaną wdrożone przez Eurowings tak szybko, jak  będzie to możliwe.

Podobny konkurs organizuje od kilku lat koncern Airbus (Finaliści Fly Your Ideas 2017, 2017-04-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.