Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

B-1B nad Polską

Lotnictwo wojskowe, Strategia i polityka, 11 maja 2020

Dzisiaj nad terytorium Polski przeleciał bombowiec strategiczny B-1B Lancer US Air Force. W przestrzeń powietrzną naszego kraju wleciał ok. 7:25. W locie towarzyszyły mu 4 myśliwce MiG-29 i para wielozadaniowych F-16 ze składu Sił Powietrznych. Podczas lotu formacja znalazła się nad Warszawą, ok. 8:00.

/ Zdjęcia: Siły Powietrzne 

Przelot amerykańskiego bombowca był jednym z elementów misji Bomber Task Force Europe, jaką USAFE realizują od kilku dni. W jej ramach 5 maja para B-1B z 28th Bomb Wing z bazy Ellsworth wykonała szkolny lot z samolotami F-16 duńskich Flyvevåbnet (królewskich wojsk lotniczych). Następnie bombowce skierowały się nad Estonię, gdzie brały udział w ćwiczeniach z miejscowymi wysuniętymi nawigatorami naprowadzania lotnictwa. Misja Lancerów trwała ok. 25 h.
GaleriaDrukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.