Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

GROM poszukuje granatników

Wojska specjalne, 18 maja 2020

JW 2305 (GROM) ogłosiła postępowanie na dostawę jednorazowych wyrzutni pocisków przeciwpancernych. Termin składania ofert wyznaczono na 15 czerwca br.

 / Zdjęcie: GROM, Bartosz Bera

Szczegółowe informacje na temat przedmiotu zamówienia mają charakter poufny. Trafią one wyłącznie do wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do składania ofert. Postępowanie nie przewiduje prawa opcji. Wśród kryteriów oceny ofert znajdują się: cena o wadze 60 i termin gwarancji produktu o wadze 40. Zamówienie ma zostać zrealizowane w terminie od 1 września do 30 listopada br.

JW GROM od lat używa granatników przeciwpancernych. Użytkowane są tam jednorazowe granatniki rodziny RPG-75  z głowicą kumulacyjną, kumulacyjno-termobaryczną i termobaryczną (Pokaz dynamiczny RPG-75, 2017-07-20) i AT-4, a także działa bezodrzutowe Carl-Gustaf (Próby amunicji precyzyjnej do Carl-Gustaf, 2019-11-04).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.