Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Brazylijczycy odebrali STREV

Wojska lądowe, 19 maja 2020

Centro de Avaliações do Exército (CAEx, Centrum badań wojsk lądowych) – Campo de Provas da Marambaia odebrało nowe ciężarówki, wyposażone w Sistema de Rastreo de Vuelo Transportable (STREV). Sprzęt został dostarczony przez spółkę Omnisys, a pojazdy – przez RFCom.

/ Zdjęcie: CAEx  

STREV umożliwia śledzenie i ocenę prawidłowości toru lotu pocisków rakietowych kierowanych i niekierowanych, pocisków artyleryjskich i pocisków manewrujących. System został opracowany dla potrzeb projektu ASTROS 2020, zakładającego wyposażenie Exército Brasileiro (wojsk lądowych Brazylii) w nowe artyleryjskie systemy rakietowe Astros III (Mk 6), przystosowane do przenoszenia i odpalania pocisków manerwujących AV-TM i pocisków AV-SS-40G o zasięgu 40 km, naprowadzanych przy użyciu INS/GPS (Astros III przekazany do prób, 2013-12-13).

Na podstawie informacji Santiago Rivasa i Florencii Lucero Heguy


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.