Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Koniec prób odbiorczych USS Oakland

Marynarka wojenna, Przemysł zbrojeniowy, 27 maja 2020

Koncern Austal USA poinformował, że okręt klasy LCS USS Oakland (LCS 24), pomyślnie zakończył próby odbiorcze, przeprowadzone na wodach Zatoki Meksykańskiej.

/ Zdjęcie: Austal USA

USS Oakland jest 12. jednostką typu Independence, zbudowaną w stoczni w Mobile w Alabamie. Obecnie trwa budowa sześciu kolejnych LCS, w tym USS Mobile (LCS 26), który został już zwodowany i również jest przygotowywany do prób. Montaż USS Savannah (LCS 28) i USS Canberra (LCS 30) jest prawie zakończony (Zakończono próby odbiorcze USS Cincinnati, 2019-02-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra