Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Modyfikacja i naprawa Topaza

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 28 maja 2020

Wczoraj, 27 maja, Grupa WB podpisała z 2. Regionalną Bazą Logistyczną umowę na naprawę i modyfikację Zautomatyzowanego Zestawu Kierowania Ogniem Topaz (ZZKO Topaz) dla dywizjonu 152-mm armatohaubic samobieżnych wz. 1977 DANA w 5. Pułku artylerii z Sulechowa (na zdjęciu).

/ Zdjęcie: MON

Umowa ma zostać zrealizowana do końca listopada 2020. Jej głównym zakresem jest modyfikacja starszych i eksploatowanych od lat terminali komputerowych w wozach dowodzenia i samobieżnych armatohaubicach. Umożliwi to wykorzystanie przez 5. Pułk nowych wersji oprogramowania ZZKO Topaz, używanych przez inne jednostki artylerii (Umowy IU i PIT-RADWAR, 2020-03-12, DSEI 2019: Oferta Grupy WB, 2019-09-11).

Zamawiający dokonał wyboru oferty najkorzystniejszej w wyniku przeprowadzonych negocjacji z wykonawcą. Przedsiębiorstwo z Ożarowa Mazowieckiego zaoferowało, że zrealizuje w/w zamówienie za sumę 4 099 995,90 zł brutto.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra