Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Wizz Air otworzą bazę w Larnace

Lotnictwo cywilne, 28 maja 2020

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj, 28 maja, że otworzą swoją 28. bazę w Larnace na Cyprze. Od lipca tego roku stacjonować tam będą 2 Airbusy A320.

Regularne loty Wizz Air z Larnaki do 10 miast rozpoczną się 1 lipca / Zdjęcie: Port lotniczy Larnaka

Jako pierwsze, 1 lipca zainaugurowane zostaną rejsy do Aten i Salonik (codziennie) oraz do Kopenhagi (poniedziałek, środa i piątek). Następnego dnia rozpoczną się loty do Billund (czwartek i niedziela), a 4 lipca – do Karlsruhe/Baden Baden (wtorek i sobota).

10 lipca wykonane zostaną pierwsze połączenia do Suczawy i Wrocławia (poniedziałek, piątek), a dzień później – do Dortmundu i Memmingen (wtorek, czwartek i sobota). Od 12 lipca uruchomione będą loty do Turku (środa i niedziela).

Historia Wizz Air na Cyprze zaczęła się w grudniu 2010. W ubiegłym roku ponad 800 tys. pasażerów skorzystało z oferty przewoźnika w cypryjskiej siatce połączeń. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej prezes grupy Wizz Air József Váradi powiedział: Po 10 latach istnienia w międzynarodowym porcie lotniczym w Larnace, mogę z przyjemnością ogłosić tutaj otwarcie naszej najnowszej bazy. Widzimy potencjał i zapotrzebowanie na niskokosztowej podróże na Cyprze, który jest jednym z najbardziej popularnych i najszybciej rozwijających się kierunków turystycznych. Z zaangażowaniem zamierzamy nadal rozwijać tu naszą działalność oferując jeszcze więcej przystępnych możliwości podróży z i do Larnaki przy zachowaniu reżimu sanitarnego (Trasy Wizz z Abu Zabi, 2020-05-04, Baza Wizz we Lwowie, 2020-04-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.