Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Ponad 2000 dostarczonych Tigrów

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, Służby państwowe, 01 czerwca 2020

Jak poinformowała agencja prasowa TASS, Arzamaska Fabryka Maszyn dostarczyła już do odbiorców ponad 2000 samochodów opancerzonych Tigr 4x4. Pojazdy trafiły do sił zbrojnych i formacji mundurowych Rosji i 16 odbiorców eksportowych.

Prawdopodobnie jednym z odbiorców eksportowych rosyjskiego pojazdu Tigr jest słowacka policja / Zdjęcie: MO FR 

Produkcję samochodów GAZ Tigr rozpoczęto w 2005. Opracowano wiele wariantów pojazdu różniących się wyposażeniem i uzbrojeniem. Obecnie oferowane są unowocześnione pojazdy Tigr-M dysponujące m.in. mocniejszą jednostką napędową i większą ładownością.

Głównym odbiorcą jest Federacja Rosyjska. W tym roku mają zostać zrealizowane dostawy Tigrów uzbrojonych w zdalnie sterowany moduł uzbrojenia Arbalet-DM z 12,7-mm lub 7,62-mm km. Pojazd może zostać uzbrojony również w cięższe moduły z armatą automatyczną do kal. 30 mm włącznie, moduły z ppk Kornet, czy też moduły Gibka-S z zestawami przeciwlotniczymi bardzo krótkiego zasięgu (Kolejne rozpoznawcze Tigry dla FR, 2020-04-29).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra