Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Dodatkowe ATR dla Hi Air

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 25 czerwca 2020

Konsorcjum ATR anonsowało sprzedaż dwóch samolotów komunikacji regionalnej ATR 72-500 południowokoreańskiemu towarzystwu Hi Air. Dzięki temu zakupowi przewoźnik, który rozpoczął działalność w grudniu 2019, powiększy swoją flotę do czterech samolotow tego modelu. Tego lata Hi Air uruchomią usługi na pięciu trasach krajowych, w tym do popularnej miejscowości turystycznej na wyspie Jeju (Pierwszy południowokoreański użytkownik ATR, 2019-07-24).

Dzięki najnowszemu zakupowi flota Hi Air powiększy się do 4 ATR 72-500 / Zdjęcie: ATR

HyungKwan Youn, dyrektor generalny Hi Air, powiedział: Wybór ATR 72-500 był ważny dla sukcesu Hi Air. Uruchomienie linii lotniczej jest ogromnym wyzwaniem. Aby odnieść sukces, nowe linie lotnicze potrzebują samolotu, który jest wydajny, niezawodny i zapewnia pasażerom dobre wrażenia podczas lotu. Już teraz jesteśmy w stanie rozwinąć naszą działalność, ponieważ ATR spełnia te kryteria. W Hi Air wierzymy, że zwiększenie połączeń regionalnych w Republice Korei przyniesie korzyści pasażerom, społecznościom i przedsiębiorstwom.

Fabrice Vautier, starszy wiceprezes ATR ds. handlowych, dodał: Komunikacja regionalna jest ważniejsza niż kiedykolwiek wcześniej [...]. W wielu krajach widzimy już, że trasy krajowe i regionalne są przywracane jako pierwsze. Przedsiębiorstwa, rządy i ludzie na całym świecie szukają rozwiązań kryzysu [spowodowanego pandemią SARS-CoV-2], a lotnictwo regionalne ma do odegrania kluczową rolę.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra