Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

System zarządzania szkoleniem dla US Army

Wojska lądowe, 30 czerwca 2020

US Army zawarła z Britannica Knowledge Systems umowę o wartości 70 mln USD na dostarczenie systemu zarządzania szkoleniem Fox. Porozumienie jest jednym z elementów programu Army Training Information System (ATIS).

Testy systemu Fox trwały w US Army rok / Ilustracja: Britannica Knowledge Systems 

Umowę zawarto poprzez amerykańskie przedsiębiorstwo Perspecta i zostanie ona zrealizowana w ciągu czterech lat. Fox zastąpi w US Army ponad 30 różnego rodzaju systemów zarządzania. Zintegruje zarządzanie szkoleniami, planowanie szkoleń, zarządzanie zasobami, rozwój szkoleń i zarządzanie nauczaniem w jednym, wspólnym środowisku.

Dzięki zastosowaniu zintegrowanego systemu zarządzania szkoleniem możliwe będzie obrazowanie w czasie rzeczywistym wiarygodnych informacji na temat gotowości bojowej szkolonych podmiotów. Jednocześnie system zapewni redukcję kosztów operacji szkoleniowych w ramach szkolenia instytucji, szkolenia operacyjnego i indywidualnego samokształcenia.


Drukuj Góra