Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z Wizz Air na Mykonos

Lotnictwo cywilne, 30 czerwca 2020

Linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj, 30 czerwca, że uruchomią loty z Polski grecką wyspę Mykonos. Loty z portów lotniczych w Gdańsku im. Lecha Wałęsy i Katowic-Pyrzowic wykonywane będą od 4 sierpnia, we wtorki i soboty.

/ Zdjęcie: Marcin Sigmund

Mýkonos to grecka wyspa na Morzu Egejskim, należąca do archipelagu Cyklady, położona między wyspami Tinos, Siros, Naksos oraz Paros. Liczne plaże i krystalicznie czyste morze przyciąga miłośników sportów wodnych. Entuzjaści morskich przygód mają tu do wyboru: rejsy żaglowe, jachty motorowe, jet sky, windsurfing, kite surfing, nurkowanie (Wizz wznawia loty do W. Brytanii, 2020-06-29).

Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej Wizz Air, powiedziała: Z ogromną radością wprowadzamy dwie niezwykle atrakcyjne letnie trasy z Gdańska i z Katowic. Będziemy latać do Mýkonos w każdy wtorek i sobotę w czasie sezonu letniego z obu miast, co pozwala naszym polskim klientom na niskokosztowe podróże na piękną wyspę Mýkonos.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra