Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Z PLL LOT z Wrocławia do Budapesztu

Lotnictwo cywilne, 31 lipca 2020

Od 24 sierpnia br. Bombardiery Q400 Polskich Linii Lotniczych LOT będą obsługiwały połączenie między Wrocławiem a stolicą Węgier. Rejsy wykonywane będą początkowo raz w tygodniu, w poniedziałki. Wylot z Wrocławia zaplanowano o 13:30, a lądowanie w porcie lotniczym im. Ferenca Liszta o 14:45. Lot powrotny wystartuje o 15:35, by przybyć na lotnisko Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika o 16:50.

Loty na trasie Wrocław – Budapeszt rozpoczną się 24 sierpnia br. / Zdjęcie: Port lotniczy Budapeszt

W obecnej sytuacji chcemy zapewnić pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych. Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie – mówi Krzysztof Moczulski, z-ca dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i rzecznik prasowy LOT-u (LOT uruchamia kolejne rejsy, 2020-06-26).

Pojawienie się Budapesztu niezwykle nas cieszy, a jeszcze bardziej ucieszy pasażerów. Nowe połączenie daje nam najszybszą podróż do stolicy Węgier, znakomitą alternatywę dla pociągu, autobusu i samochodu. Piękne miasto nad Dunajem to nie tylko atrakcyjny kierunek turystyczny, ale także biznesowy – dodaje Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu portu lotniczego Wrocław.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.