Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Z PLL LOT z Wrocławia do Budapesztu

Lotnictwo cywilne, 31 lipca 2020

Od 24 sierpnia br. Bombardiery Q400 Polskich Linii Lotniczych LOT będą obsługiwały połączenie między Wrocławiem a stolicą Węgier. Rejsy wykonywane będą początkowo raz w tygodniu, w poniedziałki. Wylot z Wrocławia zaplanowano o 13:30, a lądowanie w porcie lotniczym im. Ferenca Liszta o 14:45. Lot powrotny wystartuje o 15:35, by przybyć na lotnisko Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika o 16:50.

Loty na trasie Wrocław – Budapeszt rozpoczną się 24 sierpnia br. / Zdjęcie: Port lotniczy Budapeszt

W obecnej sytuacji chcemy zapewnić pasażerom loty nie tylko z Warszawy, ale również z portów regionalnych. Z końcem sezonu wakacyjnego po raz pierwszy polecimy z Wrocławia do Budapesztu gwarantując pasażerom z regionu najwyższy komfort podróży między woj. dolnośląskim a stolicą Węgier. Bezpośredni rejs na tej trasie potrwa zaledwie godzinę i 15 minut. W zależności od sytuacji epidemicznej i zainteresowania pasażerów, nie wykluczamy także dalszego rozwoju częstotliwości na tej trasie – mówi Krzysztof Moczulski, z-ca dyrektora Biura Komunikacji Korporacyjnej i rzecznik prasowy LOT-u (LOT uruchamia kolejne rejsy, 2020-06-26).

Pojawienie się Budapesztu niezwykle nas cieszy, a jeszcze bardziej ucieszy pasażerów. Nowe połączenie daje nam najszybszą podróż do stolicy Węgier, znakomitą alternatywę dla pociągu, autobusu i samochodu. Piękne miasto nad Dunajem to nie tylko atrakcyjny kierunek turystyczny, ale także biznesowy – dodaje Jarosław Sztucki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu portu lotniczego Wrocław.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra