Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Ryanair wystartował z Modlina do Wiednia

Lotnictwo cywilne, 03 sierpnia 2020

Dziś (3 sierpnia) rano Ryanair świętował inaugurację nowej trasy z lotniska Warszawa-Modlin do Wiednia. Przylatujący samolot ze stolicy Austrii został przywitany tradycyjnym salutem wodnym.

Połączenie z Modlina do Wiednia stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira i będzie obsługiwane 7 razy w tygodniu / Zdjęcie: Port lotniczy Warszawa-Modlin

Leszek Chorzewski, prezes lotniska Warszawa-Modlin powiedział: Jesteśmy bardzo zadowoleni z uruchomienia przez Ryanaira połączenia do Wiednia. To już druga nowość w tegorocznym sezonie letnim. 2 lipca wystartowały loty do Pafos na Cyprze. Dzięki nowym trasom zwiększamy atrakcyjność naszego lotniska dla pasażerów i partnerów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, w jakiej obecnie znajduje się rynek.

Z każdym kolejnym kierunkiem odbudowujemy naszą pozycję i dajemy jasny sygnał, że polska branża lotnicza, mimo przeciwności losu, rozwija się i będzie gotowa na pasażerów, którzy mamy nadzieję coraz liczniej będą korzystać z połączeń lotniczych – dodał Leszek Chorzewski (Nowy rozkład lotów z Modlina, 2020-07-29).

Cieszymy się z inauguracji nowej trasy z Warszawy/Modlin do Wiednia. Połączenie stanie się częścią letniego rozkładu lotów Ryanaira z Polski i będzie obsługiwane 7 razy w tygodniu – skomentowała Olga Pawlonka z Ryanaira.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.