Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy A320neo dla Lufthansy

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 05 sierpnia 2020

Wczoraj, 4 sierpnia, niemieckie linie lotnicze Lufthansa otrzymały pierwszy samolot wąskokadłubowy Airbus A320neo, noszący znaki rejestracyjne D-AINZ.

/ Zdjęcie: Lufthansa

Nowy nabytek wyróżnia się czarnymi obwódkami dookoła okien kabiny załogi, które często nazywane są maską Zorro lub okularami przeciwsłonecznymi. Malowanie takie stosowane jest w samolotach rodziny A350 i A330neo. Według inżynierów z Tuluzy służą one do optymalizacji temperatury i opływu powietrza wokół przedniej części kadłuba samolotu. Natomiast według krytyków jest to tylko zabieg marketingowy, który ma uczynić samolot bardziej rozpoznawalnym.

Pierwszy A320neo Lufthansy pozostanie w Berlinie przez najbliższe dwa tygodnie. Następnie zostanie użyty do obsługi połączeń europejskich (Lufthansa kupiła kolejne A320neo, 2018-10-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.