Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Przedłużenie kontraktu na Connect-D

Przemysł zbrojeniowy, 10 sierpnia 2020

Bundeswehra przyznała Airbusowi kontrakt na świadczenie usług łączności na kolejne 2 lata, z możliwością przedłużenia o następne 2 lata. Dzięki tej umowie kilka tysięcy niemieckich żołnierzy i marynarzy uzyska dostęp do łączności na własny użytek w skali globalnej, zarówno na lądzie, jak i na morzu.

Poprzez Connect-D Bundeswehra zapewnia swojemu personelowi przebywającemu za granicą szereg bezpłatnych usług / Zdjęcie: MO Niemiec

Poprzez usługę Connect-D Bundeswehra zapewnia swojemu personelowi przebywającemu za granicą szereg bezpłatnych usług w trybie socjalnym, bez ograniczeń czasowych lub ilości danych do użytku prywatnego. Połączenia z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi wojskowi niemieccy mogą utrzymywać nawet, gdy służą na odludziu. Po raz pierwszy integralną częścią Connect-D są teraz usługi dostępu do mediów, w tym wojskowych telewizji i radia (w szczególności Radia Andernach i Bundeswehr TV) oraz wideo na żądanie (VoD) i prasy elektronicznej ePaper.

Airbus świadczy usługi łączności w trybie socjalnym dla Bundeswehry od 2011. Usługa Connect-D jest obecnie dostępna w 15 bazach na trzech kontynentach, np. w Afganistanie, Mali i Litwie. Dzięki nowej umowie Airbus zapewnia, że będzie ona dostępna podczas obecnych i przyszłych misji oraz ćwiczeń i będzie świadczona w oparciu o najnowocześniejsze technologie telekomunikacyjne (Connect-D na Litwie, 2017-06-08).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.