Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Nowa baza Wizz Air w Katanii

Lotnictwo cywilne, 09 września 2020

Wizz Air ogłosił wczoraj, 8 września, otwarcie w Katanii swojej 36. bazy.  Linia umieści 2 samoloty Airbus A321 na miejscowym lotnisku w październiku roku i wzbogaci istniejącą już siatkę połączeń (składającą się z 15 tras) o kolejne 5 tras.

Wizz Air rozpoczął loty do Katanii w 2009. Od tego czasu ponad 1,5 mln pasażerów skorzystało z oferty przewoźnika na trasach w sycylijskiej siatce połączeń / Zdjęcie: Wizz Air

Loty do  do: Rzymu-Fiumicino (3 x dziennie), Bolonii (2 x dziennie) i Wenecji (codziennie) rozpoczną się 8 października. Połączenie do Londynu-Luton (czwartek, niedziela) zostanie zainaugurowane 22 października. Natomiast 28 października wykonany zostanie pierwszy lot do Memmingen (wtorek, sobota, a od sezonu zimowego środa, niedziela). Także 8 października rozpoczną się codziennie rejsy na trasie Mediolan-Malpensa – Bari (Pierwszy A321neo dla Wizz Air Abu Zabi, 2020-09-07).

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Katanii,  George Michalopoulos, członek zarządu ds. komercyjnych w Wizz Air powiedział: Z radością ogłaszam 36. bazę w Katanii w porcie lotniczym Fontanarossa. Pozwala to na rozwój istniejącej już siatki połączeń o kolejnych 5 tras, dzięki czemu nasza oferta z Katanii składa się już z 20 tras. Dokładnie tydzień po ogłoszeniu naszego pierwszego z krajowych połączeń we Włoszech (na trasie Mediolan- Malpensa – Katania i Palermo), świętujemy utworzenie naszej bazy w Katanii  z 2 samolotami typu Airbus A321. Oznacza to wsparcie dla lokalnej gospodarki i utworzenie nowych miejsc pracy w tym trudnym czasie.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.