Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Milestone zamawia H160

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 06 października 2020

Milestone Aviation i Airbus Helicopters zgodziły się wpisać sześć śmigłowców H160 do księgi zamówień Milestone. Zamówione wiropłaty będą przeznaczone do szeregu misji, w tym transportu morskiego i ratownictwa medycznego, z których pierwsza ma zostać wykonana w 2023.

Obecne ustalenie pozwoli nam zwiększyć portfel zamówień o H160, który naszym zdaniem będzie ważnym graczem na śmigłowcowym rynku w nadchodzących latach. To wszechstronny wiropłat, nadający się do użycia w wielu misjach, zwłaszcza do zadań lotniczego pogotowia ratunkowego. Będzie stanowić istotne wzmocnienie naszej floty i już rozmawiamy z operatorami, aby wprowadzić nowe śmigłowce do użytku, gdy tylko staną się dostępne – powiedział Pat Sheedy, dyrektor generalny Milestone (Heli-Expo 2017: Nowe śmigłowce dla Milestone Aviation, 2017-03-08).

Cieszymy się, że wieloletni klient, taki jak Milestone, po raz kolejny zaufał śmigłowcom Airbusa. Jestem przekonany, że poziom innowacyjności, jaki wnosi H160, komfort podróży pasażerów, nowoczesne pomoce pilotażowe, czy konkurencyjność operacyjna uzyskana dzięki zwiększonej oszczędności paliwa i uproszczonemu systemowi obsług, sprawią, że wiropłat będzie ceniony przez użytkowników – dodał Bruno Even, dyrektor generalny Airbus Helicopters (Certyfikat EASA dla H160, 2020-07-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.