Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

A330-800neo Uganda Airlines

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 19 października 2020

Uganda Airlines, narodowy przewoźnik Ugandy, opublikowały 16 października w mediach społecznościowych zdjęcia swojego pierwszego Airbusa A330-800neo. Tego dnia samolot opuścił lakiernię w zakładach w Tuluzie.

Pierwszy A330-800neo ma zostać przekazany Uganda Airlines w grudniu br. / Zdjęcia: Airbus

Ugandyjskie linie zamówiły dwa A330-800neo podczas salonu w Farnborough w 2018. Samoloty mają być przystosowane do przewozu 261 pasażerów – 20 w klasie biznes, 28 w klasie ekonomicznej premium i 213 w klasie ekonomicznej.

Według informacji linii pierwszy A330-800neo, noszący znaki rejestracyjne 5X-NIL, ma zostać odebrany w grudniu br. Plany zakładają, że ma obsługiwać połączenia do Chin, Dubaju i Londynu, a także do Johannesburga.

Uganda Airlines rozpoczęły działalność w sierpniu 2019. Obecnie w ich flocie znajdują się 4 Bombardiery CRJ900 (Pierwsze CRJ900 dla Ugandy, 2019-04-17).
GaleriaPowiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.