Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Porozumienie Emirates i Airlink

Lotnictwo cywilne, Strategia i polityka, 21 października 2020

Linie lotnicze Emirates i Airlink ogłosiły zawarcie porozumienia interliniowego, rozszerzając zasięg Emirates na Afrykę Południową. Umowa zapewni podróżnym lepsze połączenia za pośrednictwem bramek w Johannesburgu i Kapsztadzie do ponad 25 miejsc docelowych w RPA i ponad 20 kierunków w Afryce Południowej.

Airlink to prywatna, regionalna linia lotnicza obsługująca kierunki w całej Afryce Południowej / Zdjęcie: Airlink

Umowa umożliwi podróż z jednym biletem i jednorazową odprawę bagażu pasażerom przesiadającym się z Johannesburga i Kapsztadu do krajowych kierunków (m. in. Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit i Port Elizabeth), a także wielu miejsc w całej Afryce Południowej (Gaborone, Kasane, Vilanculos, Maun, Victoria Falls, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone). Emirates wznowiły loty do Johannesburga i Kapsztadu 1 października, a od 8 października do Durbanu.

W Emirates bardzo cieszmy się na możliwość współpracy z Airlink w ramach nowej umowy między liniami, która pomoże nam wzmocnić naszą obecność i zapewnić klientom większy wybór, elastyczność i ulepszone połączenia w 45 miastach w Afryce Południowej. Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność w Południowej Afryce. Wciąż szukamy sposobów na poszerzanie naszej sieci dla klientów i pomagamy im czerpać korzyści z różnorodnych opcji podróży. Umowa z Airlink to dopiero początek dalszej współpracy i nie możemy się doczekać, aby odkryć więcej możliwości poszerzenia zakresu naszego partnerstwa w przyszłości – komentuje nowe partnerstwo Tim Clark, prezes Emirates (Emirates wprowadzają Gateway , 2020-10-06).

Jesteśmy dumni i podekscytowani naszą nową umową handlową z Emirates. Głęboko szanujemy linię lotniczą, jej wartości i globalny zasięg. Jesteśmy przekonani, że ta relacja zapewni klientom lepsze możliwości podróży, biorąc pod uwagę zaprojektowaną łączność, która zostanie umożliwiona na międzynarodowym portów lotniczych w Tambo i Kapsztadzie. Oferta miejsc docelowych Airlink obejmuje większość kluczowych punktów w Afryce Południowej, takich jak Kapsztad, Durban, Port Elizabeth, East London, Bloemfontein, Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek i wiele innych – dodaje Rodger Foster, prezes Airlink.

Airlink to prywatna, regionalna linia lotnicza obsługująca kierunki w całej Afryce Południowej. W ub. r. wykonała 63 000 rejsów i przewiozła 2 mln osób, na 55 trasach do 39 miejsc docelowych w 9 krajach afrykańskich i na Wyspie Świętej Heleny (Pomoc dla Wyspy Św. Heleny, 2020-04-22). W jej flocie znajduje się 17 Embraerów ERJ135, 11 ERJ140, 3 Embraery 170 i 11 Embraerów 190 oraz 4 Cessny 208B i 7 BAe Jetstream 41. Przewoźnik oczekuje jeszcze na dostawę 6 Embraerów 190 (E-Jety dla Airlink, 2017-01-19).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.