Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy Embraer 190 dla MAI od CDB

Lotnictwo cywilne, 30 października 2020

CDB Aviation, irlandzka spółka zależna należąca w całości do China Development Bank Financial Leasing Co., Limited, dostarczyła pierwszy z trzech samolotów Embraer E190 zamówionych przez Myanmar Airways International. Nowy nabytek przewoźnika wylądował na międzynarodowym lotnisku w Rangunie 26 października o 10: 35 czasu lokalnego i został powitany salutem wodnym.

Pierwszy Embraer 190 dostarczony MAI przez CDB Aviation na lotnisku w Rangunie / Zdjęcie: Myanmar Airways International

Sign Kadouh, szef CDB Aviation na region Azji i Pacyfiku, powiedział: Zespół CDB Aviation jest dumny i zaszczycony mogąc dostarczyć pierwszy samolot Embraer E190 nowemu najemcy, MAI. Ta dostawa jest świadectwem odporności przemysłu lotniczego oraz siły zespołów CDB i MAI w tych niezwykłych czasach dla globalnego sektora transportu.

Flota Myanmar Airways International obejmuje także 4 Airbusy – 3 A319 i jednego A320. Pozyskanie trzech Embraerów 190 pozwoli przewoźnikowi kontynuować rozbudowę siatki połączeń i uruchamiani nowych tras zgodnie ze strategicznym planem promowania Myanmy jako celu podróży regionalnych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.