Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Pierwszy King Air 360 przekazany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 16 listopada 2020

Koncern Textron Aviation przekazał 12 listopada do eksploatacji pierwszy seryjny turbośmigłowy samolot dyspozycyjny Beechcraft King Air 360. Jego odbiorcą jest Stamoules Produce Company z Mendoty w Kalifornii, specjalizująca się w uprawie i zbiorze owoców, warzyw i orzechów.

Pierwszy Beechcraft King Air 360 seryjny trafił do Stamoules Produce Company / Zdjęcie: Textron Aviation 

To wyjątkowy dzień dla Beechcrafta, ponieważ rozpoczynamy nową erę w dziejach tak ulubionego przez użytkowników samolotu King Air. Mamy zaszczyt powitać Stamoules Produce Company w rodzinie Beechcrafta. Ten zmodernizowany samolot jest wyposażony w innowacyjne technologię i ma możliwości [samolotów] nowej generacji, co da jego użytkownikowi szansę na zmianę sposobu prowadzenia działalności – powiedział Rob Scholl, starszy wiceprezes Textron Aviation ds. sprzedaży i operacji lotniczych.

Jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy być pierwszym nabywcą nowego Beechcrafta King Air 360. Wybierając nasz pierwszy samolot, szukaliśmy produktu, który zapewni nam nie tylko osiągi i elastyczność potrzebną do rozwoju naszej działalności, ale także producenta o znanej nazwie i doświadczeniu w branży – i znaleźliśmy Textron Aviation i samolot King Air 360. Byliśmy zadowoleni, gdy dowiedzieliśmy się o ulepszeniach i nowych funkcjach tego wyjątkowego samolotu, a ja jestem jeszcze bardziej podekscytowana możliwością latania nim – dodała Katie Stefanopoulos, członek rodziny Stamoules, która będzie również pilotem nowego samolotu (Następna generacja King Air, 2020-08-07).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.