Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Więcej lotów A380 Emirates

Lotnictwo cywilne, 19 listopada 2020

Linie Emirates ogłosiły nowe plany operacyjne dla Airbusów A380, które od 27 listopada będą latać 4 razy dziennie na londyńskie Heathrow, a od 2 grudnia 6 razy w tygodniu do Manchesteru. W planach jest także zwiększenie ilości, od 25 listopada, połączeń A380 do Moskwy, z obecnych 2 w tygodniu do 7 (codziennie).

Emirates zwiększają zakres usług w Wielkiej Brytanii po utworzeniu korytarza powietrznego Wielka Brytania – Zjednoczone Emiraty Arabskie, o dodatkowe loty do Birmingham i Glasgow oraz zwiększają liczbę połączeń do Londynu i Manchesteru / Zdjęcie: Emirates 

Emirates zwiększą również liczbę lotów, od 27 listopada do Birmingham i od 1 grudnia do Glasgow z obecnych 4 tygodniowo do codziennych połączeń do obu miast. Liczba połączeń Emirates do Manchesteru wzrośnie z obecnych 8 tygodniowo do 10 lotów tygodniowo od 1 grudnia, z czego 6 obsługiwanych będzie przez A380, a 4 przez Boeingi 777-300ER. Na londyńskim Heathrow od 27 listopada będzie lądował codziennie A380 – dotychczas były to 2 loty dziennie A380 i 1 lot Boeinga 777.

Stanowi to znaczną ekspansję usług Emirates w Wielkiej Brytanii po niedawnym utworzeniu korytarza podróży lotniczych Wielka Brytania – ZEA, co spowodowało zwiększony popyt na podróże. Dzięki temu podróżni wjeżdżający do Wielkiej Brytanii ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie będą już musieli poddawać się kwarantannie. Natomiast podróżujący z Wielkiej Brytanii do Dubaju mogą zdecydować się na wykonanie testów PCR pod kątem COVID-19 na 96 godzin przed lotem lub na wykonanie testu po przylocie do Dubaju (Porozumienie Emirates i FlySafair, 2020-11-17, A380 jako mini frachtowiec, 2020-11-13).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.