Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Zderzenie nad rzeką Hudson

Lotnictwo cywilne, 08 sierpnia 2009

Nad rzeką Hudson, w rejonie dolnego Manhattanu, doszło do zderzenia małego samolotu i śmigłowca. Nie wiadomo ile jest ofiar wypadku.

Na pokładzie śmigłowca Eurocopter AS350 Ecureuil, którego operatorem był Liberty Tours, znajdowało się 6 osób. Według naocznych świadków, śmigłowiec eksplodował w wyniku zderzenia. Ratownicy (na zdjęciu - poszukiwania na Hudson) wydobyli z wody ciało co najmniej jednej osoby. Wydobyto też szczątki obu maszyn.

Śmigłowiec wystartował z lądowiska na Manhattanie. Wykonywał lot widokowy. Samolot - Piper PA-32 - leciał z Teterboro, portu lotniczego w New Jersey, obsługującego lekkie lotnictwo.

Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.