Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Program Heliotrop rozpoczęty

Astronautyka, Strategia i polityka, 25 listopada 2020

Inspektorat Uzbrojenia MON poszukuje zestawów do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej, kr. Heliotrop. Przedmiotem zamówienia jest dostawa 18 kpl. zestawów takich urządzeń. Ponadto zakres umowy obejmuje: testy, szkolenie personelu, dostarczenie zestawów części zamiennych oraz opracowanie dokumentacji technicznej i udzielenie licencji na dokumentację techniczną zamawiającemu.

Przedmiotem potencjalnego zamówienia w ramach programu Heliotrop jest dostawa 18 kpl. zestawów do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej / Ilustracja: Domena publiczna

Według specyfikacji IU zestaw przeznaczony będzie do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej z uwzględnieniem ciągłej pracy systemów własnych. Powinien mieć zdolność efektywnego zakłócania dookólnie i sektorowo nawigacji satelitarnej dla zakładanego zasięgu oddziaływania, bez względu na liczbę satelitów znajdujących się nad horyzontem.

Ma to być zestaw przenośno-przewoźny umożliwiający generowanie sygnału zakłócającego systemy nawigacji satelitarnej dookólnie i/lub sektorowo, różnych celów. Zestaw do zakłócania w wersji przenośno-przewoźnej przewożony różnymi rodzajami transportu powinien zapewniać możliwość instalacji i pracy w tymczasowych pomieszczeniach.

Zestaw do zakłócania powinien składać się z co najmniej z jednostki centralnej, anten, masztu, terminala graficznego do zarządzania, oprogramowania i akcesoriów umieszczone w skrzyni transportowej oraz zestawu części zamiennych.

Przedmiot zamówienia należy wykonać w oparciu o opracowane przez IU MON Wstępne Założenia Taktyczno-Techniczne. Przedmiotowy dokument zostanie udostępniony wykonawcom zaproszonym do składania ofert wstępnych.

Oferta najkorzystniejsza ekonomicznie zostanie wybrana z uwzględnieniem następujących kryteriów:  cena (waga 90) i okres gwarancji (waga 10). Termin składania ofert lub wniosków w jęz. polskim o dopuszczenie do udziału w postępowaniu upływa 15 stycznia 2021 o godz. 10:00. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia określone będą w SIWZ, która zostanie przekazana wykonawcom zaproszonym do składania ofert wstępnych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.