Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Pierwszy chętny na towarowe ARJ21

Lotnictwo cywilne, 26 listopada 2020

Spółka Henan Civil Aviation Development Investment Co. (HCADICO) podpisała porozumienie z Commercial Aircraft Corporation of China (COMAC) w sprawie zakupu 25 samolotów towarowych ARJ21-700F, z opcją na kolejnych 25 samolotów. To pierwszy klient, który zamówił ARJ21 w wariancie frachtowca.

/ Zdjęcie: Bartosz Głowacki

HCADICO jest właścicielem i operatorem międzynarodowego lotniska Zhengzhou-Xinzheng, położonego 37 km na południowy wschód od Zhengzhou, w prowincji Henan, w ChRL. Swoją siedzibę ma tam towarzystwo cargo Longhao Airlines. Obecnie w jego flocie znajduje się pięć Boeingów 737-300F i jeden 737-400F, a portfel zamówień obejmuje trzy Boeingi 737-800BCF (Kolejne linie produkcji BCF, 2020-09-22).

COMAC i HCADICO uzgodniły również, że będą ściśle współpracować przy opracowywaniu procedur obsługi tecnicznej i wsparcia logistycznego ARJ21-700F, a także wspólnie będą promować nowy frachtowiec (Pierwszy ARJ21 dla China Express, 2020-11-12).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.