Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Kolejna trasa z Poznania

Lotnictwo cywilne, 08 grudnia 2020

Ryanair ogłosił dzisiaj, 8 grudnia, uruchomienie nowej trasy z portu lotniczego Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego do Wenecji-Treviso. Połączenie będzie obsługiwane 2 razy w tygodniu od 28 marca 2021 i stanie się częścią rozkładu lotów Ryanaira z Polski na lato 2021 (Baza Ryanaira w Treviso, 2020-12-07). 

Połączenie Ryanaira z Poznania do Wenecji-Treviso wystartuje 28 marca 2021/ Zdjęcie: Port lotniczy Poznań

Nowe połączenie do Wenecji-Treviso ogłoszone przez Ryanair, to bardzo ważny sygnał w tych trudnych dla naszej branży czasach. Właśnie dzisiaj ta doskonała wiadomość dla mieszkańców Poznania oraz regionu pokazuje, że możemy patrzeć z optymizmem na nowy, nadchodzący rok. Długo oczekiwane pojawienie się tej oferty i regularne loty do Wenecji pozwolą na dotarcie do tego turystycznego regionu bezpośrednio z Poznania. Poznańskie lotnisko podejmuje wszystkie możliwe kroki, aby budować ofertę dla spragnionych podróży lotniczych Wielkopolan. Teraz zapowiedziane połączenie linii lotniczej Ryanair buduje nasz optymizm na przyszłość i buduje pozycję ofertową naszego lotniska – powiedział Błażej Patryn, rzecznik prasowy portu lotniczego Poznań-Ławica.

Wenecja i jej region, to nie tylko destynacja z ofertą na dłuższe wyjazdy wakacyjne, ale także na odwiedziny w unikatowym na skalę światową mieście. Właśnie teraz, w czasie wielu wyzwań, podróże lotnicze są jeszcze bardziej bezpieczne niż kiedykolwiek, a linie lotnicze Ryanair oraz Port lotniczy Ławica jesteśmy gotowi już teraz i w nowym sezonie, by bezpiecznie, zgodnie ze wszystkimi zaleceniami, przyjmować na ścieżce pasażerskiej, wszystkich chętnych na lotnicze podróże. Mamy nadzieję, że to połączenie na długo wpisze się do naszego rozkładu lotów. Teraz wszystko w rękach mieszkańców Wielkopolski – dodał Błażej Patryn.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.