Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Setny PC-24 przekazany

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 07 stycznia 2021

Niespełna trzy lata po dostarczeniu pierwszego odrzutowca klasy biznes PC-24 koncern Pilatus Aircraft przekazał użytkownikowi setny egzemplarz. Jego odbiorcą jest towarzystwo Jetfly Aviation, które eksploatuje samoloty szwajcarskiego producenta od ponad 20 lat i ma ich obecnie 51 – najwięcej w Europie.

 Jubileuszowy, setny PC-24 trafił do towarzystwa Jetfly Aviation / Zdjęcie: Pilatus Aircraft

Jesteśmy podekscytowani i dumni z odbioru setnego PC-24 wyprodukowanego w zakładach w Stans. Jetfly eksploatuje już 9 Pilatusów PC-24 użytkowanych przez ponad 50 europejskich właścicieli i współwłaścicieli. Wszyscy nasi klienci bez wyjątku byli pod wrażeniem jakości PC-24 i niesamowitych osiągów tego samolotu. Po dwóch latach działalności nasi klienci nadal są entuzjastycznie nastawieni do ich zakupu, co jest dla nas oznaką sukcesu tego nowego projektu, który jest na dobrej drodze, aby stać się kolejnym bestsellerem na rynku, podobnie jak PC-12 – powiedział podczas uroczystości dyrektor generalny Jetfly Aviation Cédric Lescop.

Trafiliśmy w dziesiątkę z PC-24 […]. Mamy już wyprzedane samoloty na 2021, ale portfel zamówień jest otwarty na dostawy od 2022. Inwestycja w PC-24 pomaga nam w długoterminowym zabezpieczaniu miejsc pracy w szwajcarskim zakładzie. Pracujemy też nad dalszymi optymalizacjami. Krótko mówiąc, dołożymy wszelkich starań, aby PC-24 pozostał niekwestionowanym liderem w swojej klasie, dokładnie takim, jakim jest teraz PC-12 – skomentował prezes Pilatus Aircraft Oscar J. Schwenk (NBAA 2019: Nowy Pilatus PC-12 NGX, 2019-10-22).

Flota PC-24 wylatała dotychczas ponad 33 500 h. Najbardziej intensywnie eksploatowany samolot spędził w powietrzu ponad 2375 godzin (Nowi użytkownicy PC-24, 2019-08-28).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.