Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Kolejne połączenia Wizz Air z Polski

Lotnictwo cywilne, 15 kwietnia 2021

Niskokosztowe linie Wizz Air ogłosiły dzisiaj (15 kwietnia 2021) dodanie czterech nowych tras z Polski do swojej siatki połączeń. 13 czerwca węgierski przewoźnik zainauguruje loty z portu lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy do Burgas w Bułgarii, które wykonywane będą we czwartki i niedziele.

/ Zdjęcie: Marcin Sigmund

Następne rejsy rozpoczną się po wakacjach. 15 września rozpoczną się rejsy z portu lotniczego Rzeszów-Jasionka, do Oslo-Torp, które realizowane będą we środy i niedziele. Tydzień później, 22 września z tego samego lotniska wykonany zostanie pierwszy lot do Londynu-Luton. Węgierskie linie będą obsługiwały tę trasę trzy razy w tygodniu, w poniedziałki, środy i piątki.

Natomiast 24 września rozpoczną się loty z Lotniska Chopina na Fuerteventurę. Rejsy z Warszawy wykonywane będą w poniedziałki i piątki.

Cieszę się, że rozpoczęta w grudniu ubiegłego roku współpraca z Wizz Air przynosi kolejne owoce w postaci nowych tras. Od dłuższego czasu zabiegaliśmy o ponowne połączenie Podkarpacia z Norwegią, gdzie regularnie podróżują setki mieszkańców nie tylko naszego regionu, ale także Małopolski, Lubelskiego i Świętokrzyskiego. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pasażerów uzupełniliśmy także naszą siatkę połączeń z aglomeracją londyńską. Wierzę, że obie trasy będą cieszyć się dużą popularnością, również wśród zagranicznych turystów odwiedzających nasz region. Oczywiście końcowy sukces jest uzależniony od rozwoju sytuacji epidemicznej – powiedział Adam Hamryszczak, prezes portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

Dziś z radością przedstawiamy cztery nowe trasy z Gdańska do Burgas, z Rzeszowa do Londynu i Oslo oraz z Warszawy na jedną z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventurę. Jesteśmy przekonani, że dostarczą one mieszkańcom Polski jeszcze więcej możliwości bezpiecznego podróżowania – skomentowała Paulina Gosk, manager ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air (Więcej tras Wizz z Polski, 2021-03-31).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.