Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

W Iranie rozbił się samolot

Lotnictwo wojskowe, 22 września 2009

W czasie pokazów wojskowych pod Teheranem rozbił się irański samolot wojskowy. Zginęło 7 osób.

Irański samolot transportowy rozbił się w rejonie wioski Vali Abad, na południe od Teheranu. Katastrofa miała miejsce ok. 10:00, w tym samym czasie, gdy pod Teheranem odbywały się pokazy lotnicze. Rozbity samolot odbywał lot treningowy. W katastrofie zginęło 7 osób znajdujących się na pokładzie samolotu. Nie było innych ofiar.

Pokazy lotnicze odbywają się w Iranie 22 września z okazji rocznicy rozpoczęcia wojny iracko-irańskiej 1980-1988. W pokazach brały udział stare samoloty produkcji rosyjskiej i amerykańskiej, oraz nowsze konstrukcje irańskie.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.