Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbiły się 2 Rafale

Lotnictwo wojskowe, 24 września 2009

Nad Morzem Śródziemnym rozbiły się dziś dwa wielozadaniowe myśliwce Rafale z lotniskowca Charles de Gaulle.

Do wydarzenia doszło ok. 30 km Perpignan ok. 18:00 czasu lokalnego (16:00 GMT). Służby ratownicze znalazły i wydobyły z wody jednego żywego pilota. Drugi jest poszukiwany. Warunki atmosferyczne są dobre, woda ma temperaturę ponad 20oC. W poszukiwaniach biorą udział 4 śmigłowce oraz samoloty Hawkeye i Atlantique 2.

Rozbite Rafale uczestniczyły w ćwiczeniach. Należały do grupy lotniczej bazującej na lotniskowcu Charles de Gaulle. Samoloty prawdopodobnie się zderzyły.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.