Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Powstańcy zestrzelili MiGa-21

Lotnictwo wojskowe, 02 października 2009

Jemeńscy rebelianci szyiccy ogłosili zestrzelenie rządowego myśliwca MiG-21. Źródła rządowe mówią o awarii samolotu.

Do wydarzenia doszło wczoraj rano w rejonie Shaaf w północnej prowincji Saada, ok. 240 km od stolicy Jemenu - Sany. Rebelianci twierdzą, że MiG-21 ostrzeliwał cywilne obiekty w okolicznych wioskach. Samolot leciał na małej wysokości.

Nie są jasne losy pilota, por. Shamsana Mohammeda Abdo Mufleha.

Jemeńskie jednostki wojskowe od 7 tygodni prowadzą ofensywę przeciwko rebeliantom w górach na północy kraju. Operacja nosi kryptonim Spalona ziemia. Od jej początku zginęło 144 rebeliantów. Działania bojowe doprowadziły do upadku gospodarczego regionu.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.