Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Katastrofa libijskiego MiG-a 23

07 października 2009

Kilka godzin temu na przedmieściach Trypolisu rozbił się wojskowy MiG-23UB. Zginęło dwóch pilotów, kilka osób odniosło obrażenia na ziemi.

Jeden z libijskich MiG-ów 23UB. Samoloty tego typu stanowią obecnie najliczniejszy typ maszyn bojowych wojsk lotniczych tego kraju. Posiadają one 125 MiG-ów 23, z których jednak tylko część jest wykorzystywana operacyjnie

Samolot brał udział w pokazach lotniczych, poprzedzających otwarcie rozpoczynających się jutro targów lotniczych, na których spodziewane jest podpisanie kilku umów, dotyczących zakupu sprzętu z Europy zachodniej i Rosji.

Szkolno-bojowy MiG-23 spadł na zamieszkałe przedmieścia stolicy Libii, niszcząc część zabudowy. Według dostępnych danych, rannych zostało kilka osób. Na razie nie są znane przyczyny ani szczegóły przebiegu wypadku.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.