Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Próba Toczki pod Kaliningradem

Strategia i polityka, 10 października 2009

Na poligonie Pawienkowo pod Kaliningradem przeprowadzono w czwartek próbę rakiety balistycznej Toczka.

Próbę przeprowadził pododdział Floty Bałtyckiej w ramach rutynowego szkolenia. Wystrzelenie kończyło letni cykl szkoleń. Głowica rakiety wystrzelonej spod Prawdińska w czasie deszczu trafiła w cel z zadaną dokładnością. Odległość od celu wyniosła 3 metry

Poza operacyjno-taktycznymi Toczkami o zasięgu 70 km, rosyjska Flota Bałtycka dysponuje także mobilnymi kompleksami rakietowymi Rubież i Redut. Dysponują nimi jednostki brzegowe FB. Specjalizują się one w obronie baz morskich i wybrzeża przed atakiem z morza, współpracując z oddziałami wojsk lądowych.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.