Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

KLM wracają do Kanady

Lotnictwo cywilne, 13 września 2021

Po decyzji kanadyjskich władz o zniesieniu wielu obostrzeń wjazdowych, od 7 września 2021 KLM zwiększyły częstotliwość lotów między Holandią a Kanadą. Loty z portu bazowego KLM w Amsterdamie (Schiphol) do Calgary i Toronto wykonywane są codziennie. Holenderski przewoźnik oferuje także 4 razy w tygodniu loty do Vancouver (wtorek, czwartek, piątek i sobota) oraz Montrealu (poniedziałek, środa, piątek i niedziela), a także 2 rejsy tygodniowo do Edmonton (czwartek i sobota, z międzylądowaniem w Calgary.

/ Zdjęcie: KLM

Dzięki współpracy KLM z liniami WestJet, pasażerowie mogą korzystać dodatkowo z ich siatki połączeń na terenie Kanady. Podróżni wjeżdżający do Kraju Klonowego Liścia nie muszą poddawać się już kwarantannie, pod warunkiem pełnego zaszczepienia oraz uzyskania negatywnego wyniku testu PCR, wykonanego do 72 h przed wylotem.

Cieszymy się, że rząd kanadyjski daje przykład innym, umożliwiając ponowne podróże pasażerom, którzy się zaszczepili. Dzięki decyzji o złagodzeniu restrykcji możemy znowu robić to, w czym jesteśmy najlepsi: łączyć ludzi i zapewniać im niezapomniane przeżycia. Nasi pasażerowie mogą spotykać się z rodziną, zwiedzać i odbywać podróże służbowe. Możliwość ponownego oferowania lotów do wielu miast Kanady jest kolejnym krokiem milowym na drodze odbudowy naszej oferty po pandemii. Mamy nadzieję, że również wkrótce zostaną zniesione restrykcje w podróżach do Stanów Zjednoczonych Ameryki – powiedział Pieter Elbers, prezes KLM (KLM wdrażają Upload@Home , 2021-07-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.