Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Jesienne powroty Finnaira

Lotnictwo cywilne, 17 września 2021

Linie Finnair zapowiedziały, że w sezonie zima 2021/2022, po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, powrócą z trasami z Helsinek do Gdańska i Krakowa.

 Od początku listopada br. Finnair mają wykonywać loty na trasie z Helsinek nie tylko do Warszawy, ale także do Gdańska i Krakowa / Zdjęcie: Marcin Sigmund

Loty na trasie Helsinki – Gdańsk mają być wykonywane od 1 listopada br. 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i soboty. Rejsy do/z Krakowa mają rozpocząć się dzień później, 2 listopada, i być wykonywane też cztery razy w tygodniu: we wtorki, środy, piątki i soboty.

Cieszymy się, że możemy zwiększyć zasięg naszej siatki, umożliwiając klientom lepsze połączenia w miarę rozwoju podróży. Nasi klienci mogą cieszyć się naszą nowo odświeżoną usługą gastronomiczną na pokładzie, w której łączymy skandynawskie smaki ze smakami zapożyczonymi od naszych przyjaciół z zagranicy – powiedział dyrektor handlowy Finnair Ole Orvér. 

Wspólnie z przewoźnikiem będziemy sukcesywnie odbudowywać ruch pasażerski na tej trasie, co wpłynie korzystanie m.in. na wzmocnienie kontaktów między regionami, będzie również okazją do odwiedzenia Krakowa i Małopolski przez mieszkańców Finlandii – skomentował zapowiedź fińskiego przewoźnika prezes zarządu Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice Radosław Włoszek.

Aktualnie jedynym obsługiwanym przez fińskiego narodowego przewoźnika połączeniem do/z Polski jest trasa Warszawa – Helsinki, na której loty są wykonywane codziennie (Obsługa Finnair w Pyrzowicach, 2021-09-13).

Na podstawie informacji Marcina Sigmunda


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.