Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Air France najlepszymi liniami Europy

Lotnictwo cywilne, 05 października 2021

Międzynarodowa agencja ratingowa Skytrax co roku przeprowadza badanie rynku lotniczego w oparciu o opinie pasażerów i przyznaje nagrody najlepszym liniom lotniczym. W plebiscycie wzięło udział 350 linii, które były oceniane przez 21 mln pasażerów z ponad 100 krajów. Ranking tworzony jest od 2001.

/ Zdjęcie: Air France

Air France triumfują w tegorocznej edycji rankingu Skytrax World Airline Awards trafiając do dziesiątki najlepszych linii lotniczych na świecie. Francuski przewoźnik po raz pierwszy zdobył 10. miejsce w rankingu, pokonując 13 pozycji w porównaniu z wynikiem, jaki zajmował w tym samym plebiscycie w 2019. Air France jest jedyną europejską linią wśród najlepszych 10 na świecie. Ponadto pasażerowie przyznali Air France pierwsze miejsce w kategorii Najlepsze linie lotnicza w Europie, Europie Zachodniej i Francji.

Skytrax docenił również zaangażowanie przewoźnika w ochronę zdrowia podróżnych podczas pandemii, przyznając Air France nagrodę COVID Airline Excellence Award. To już trzeci raz, kiedy Air France otrzymały wyróżnienie od Skytrax za działania i środki sanitarne wdrażane  od początku kryzysu związanego z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2.  W tym roku szczególnie doceniono program Air France Protect, za co linia otrzymała najwyższą notę 5 gwiazdek w kategorii Bezpieczeństwo względem COVID.

Zdobyte nagrody to zaszczyt i wielka duma dla Air France. Świadczą one o zaufaniu naszych klientów, którzy dostrzegają i doceniają niezmienne zaangażowanie pracowników naszej firmy od początku kryzysu spowodowanego przez pandemię koronawirusa SARS-CoV-2. W trosce o zadowolenie swoich pasażerów i pozytywne doświadczenia z każdej podróży, Air France inwestuje w produkt. Modernizujemy naszą flotę oferując loty najnowszymi samolotami A350 i A220. Niedawno oddaliśmy do dyspozycji naszych klientów nowy salon na lotnisku im. Charlesa de Gaulle’a w Paryżu. Kontynuujemy również wysiłki na rzecz wzmocnienia bezpieczeństwa zdrowia, przy jednoczesnym wdrażaniu ułatwień w podróżowaniu w czasach pandemii, czego przykładem jest usługa Ready To Fly – powiedziała Anne Rigail, dyrektor generalny Air France (Pierwszy A220 dla Air France, 2021-09-30).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.