Zamknij

Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Rafael prezentuje BNet Nano

Przemysł zbrojeniowy, Wojska lądowe, 05 października 2021

Rafael opracował nową radiostację BNet Nano, będącą najmniejszym przedstawicielem urządzeń tej rodziny. Premiera radiostacji będzie miała miejsce podczas wystawy AUSA w Waszyngtonie w dniach 11-13 października.

Nowa radiostacja BNet Nano jest wielkości dłoni / Zdjęcie: Rafael

BNet Nano to radiostacja programowalna, w której zastosowano technologię odbioru wielokanałowego. Technologia ta pozwala na pracę urządzenia na wielu częstotliwościach jednocześnie. Z użyciem BNet Nano możliwe jest tworzenie skalowalnej sieci łączności o dużej przepustowości, minimalnym opóźnieniu i liczącej nawet tysiące użytkowników. Urządzenie pozwala nawiązać łączność głosową, jak również przesyłać dane i obraz wideo.

Radiostacja wymaga minimalnej obsługi, jej działanie jest w dużym stopniu zautomatyzowane. Jest to jednocześnie urządzenie wykrywające zakłócenia i posiadające funkcje LPI/LPD (niskie prawdopodobieństwo przechwycenia / wykrycia) utrudniając przeciwnikowi przeciwdziałanie. BNet Nano może działać na obszarach pozbawionych sygnału GPS, co jest prawdopodobne we współczesnych działaniach zbrojnych (Azjaci zamawiają BNET-AR , 2021-06-16).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2021 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.