Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Słaba jakość rosyjskiego uzbrojenia

Przemysł zbrojeniowy, Strategia i polityka, 27 października 2009

Prezydent Dymitr Miedwiediew, w czasie telewizyjnego wystąpienia, skrytykował wolne tempo modernizacji sektora zbrojeniowego. Zła jakość rosyjskiej broni godzi w prestiż Rosji.

MiG-29 STM, czyli wielozadaniowy model maszyny miał stać się przebojem eksportowym zakładów RSK MiG. Póki co kojarzy się raczej ze zwrotem w 2008 dostarczonych już samolotów przez Algierię, która zakwestionowała ich jakość / Zdjęcie: RSK MiG

Prezydent Federacji stwierdził, że w ciągu ostatnich kilku lat w sektor zainwestowano duże fundusze. Jednak skutki tych działań są niesatysfakcjonujące. Pieniądze przeznaczano na doraźne potrzeby, łatanie dziur, jednak nie osiągnięto celu, jakim była modernizacja techniczna przemysłu.

Jakość produktów wojskowych dla rosyjskich sił zbrojnych oraz na eksport, wywołuje uzasadnione zastrzeżenia klientów, powiedział z kolei Wiktor Christienko, minister przemysłu. Stwierdził również, że Rosja nie może zostać zepchnięta z pozycji w międzynarodowym handlu bronią, którą z takim trudem osiągnęła, przy czym głównym zagrożeniem jest właśnie jakość sprzętu wojskowego.

Dodajmy, że według danych Kremla, Rosja w ubiegłym roku podpisała kontrakty zbrojeniowe z odbiorcami zagranicznymi o rekordowej wartości 8,35 mld USD.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2019 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.