Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Obsługa trapów E-Jetów

Lotnictwo cywilne, Przemysł lotniczy, 14 stycznia 2022

Dział Collins Aerospace z siedzibą we Wrocławiu otrzymał pierwsze zlecenie na obsługę trapów ewakuacyjnych od Spairliners, niezależnego dostawcy usług posprzedażnych, specjalizującego się w obsłudze rodziny samolotów Embraer E-Jet. W ramach umowy Collins będzie świadczyć usługi kompleksowego testowania i kontroli systemów ewakuacyjnych, a także wykonywać ich naprawy, modyfikacje i wymiany.

Umowa na obsługę trapów ewakuacyjnych samolotów Embraer E-Jet została pierwotnie podpisana podczas targów MRO Europe w Amsterdamie, a podczas wizyty w zakładzie Collins Aerospace we Wrocławiu świętowano 50.  wspólną naprawę / Zdjęcie: Collins Aerospace

Ta umowa zapewnia utrzymywanie trapów ewakuacyjnych oferowanych przez Collinsa stanowiących wyposażenie floty ponad 200 E-Jetów obsługiwanych przez Spairliners. Dzięki dostępności części zamiennych i dedykowanym zespołom specjalizującym się w tych systemach, nasza sieć może szybko i sprawnie sfinalizować naprawy, przywracając samoloty do eksploatacji w odpowiednim czasie – powiedział Sean Lyons, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Collins Aerospace.

Cieszymy się, że dzięki nowej współpracy z Collins Aerospace będziemy mogli zwiększyć sieć partnerów i dostawców. Jest to część stałego poszukiwania najlepszych rozwiązań dla naszych klientów. Umowa Spairliners z Collinsem zapewni terminową dystrybucję tak krytycznych komponentów, jak trapy ewakuacyjne. W połączeniu z naszą unikatowną wiedzą w zakresie łańcucha dostaw, inżynierii i inteligentnego zarządzania zapasami, sprawność i doświadczenie Collinsa zaowocują większą dostępnością, krótszym czasem realizacji zamówień, a tym samym lepszą obsługą nabywców – dodał Benoît Rollier, dyrektor zarządzający i dyrektor finansowy Spairliners.

Spairliners GmbH została założona w 2005 jako spółka joint venture z równymi udziałami Air France Industries KLM Engineering & Maintenance i Lufthansa Technik z siedzibą w Hamburgu (Niemcy). Przedsiębiorstwo oferuje usługi w zakresie komponentów dla samolotów rodziny Embraer E-Jet (E170/175 i E190/195) i Airbusów A380. Spairliners jest dostawcą usług dla linii lotniczych takich jak KLM Cityhopper, Air France HOP! i Lufthansa CityLine. Spółka ma magazyny i huby logistyczne w Paryżu, Frankfurcie, Singapurze, Miami i Monachium.


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.