Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Przygotowania do Polsecure

Imprezy branżowe, Służby państwowe, 11 marca 2022

Debiutujące w kwietniu w kieleckim ośrodku wydarzenie dedykowane wszystkim służbom mundurowym wkracza w decydującą fazę przygotowań. Warto zaznaczyć, że przygotowania Targów Polsecure to wielomiesięczny proces.

Targi Polsecure odbędą się w Kielcach w dn. 27-29 kwietnia 2022 / Ilustracja: Targi Kielce

W gronie wystawców Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego Polsecure znaleźli się między innymi: Partner Strategiczny Targów: Grupa WB, Polska Grupa Zbrojeniowa ze spółkami: Maskpol, PCO, Fabryka Broni, ZM Tarnów, WZŁ1, Zurad, HSW, Dezamet oraz OBRUM, a także Griffin Group Defence, Works 11, Megmar Logistics & Consulting, Holsters Hpe Polska czy Motorola Solutions.

Obok ekspozycji kluczowym elementem wydarzenia będzie Międzynarodowa Konferencja Policyjna organizowana przez Komendę Główną Policji, podczas której będą poruszane tak istotne tematy jak Cyberbezpieczeństwo: Obecne zagrożenia i trendy cyberprzestępczości czy Cyberwyzwania w dobie pandemii-ochrona informacji w świecie wirtualnym w pierwszym dniu targów. Merytoryczne spotkanie drugiego dnia natomiast będzie się opierało na Realizacji programu modernizacji Policji (…) i perspektywa praktycznego dialogu naukowego w zakresie rozwoju i wdrażania nowoczesnych technologii.

W panelach dyskusyjnych wezmą udział przedstawiciele Interpolu, Europolu, Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości, Komendy Głównej Policji, Komendy Głównej Straży Granicznej, Centralnego Zarządu Służby Więziennej czy Służby Ochrony Państwa i Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Uzupełnieniem wydarzenia będą pokazy Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego Policji BOA i pokazy tresury psów.

Rejestracja branżowych zwiedzających rozpocznie się już w połowie marca. Targi Polsecure odbędą się w Kielcach w dn. 27-29 kwietnia 2022 (Zmiana terminu Polsecure, 2021-08-02).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.