Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło

Z Abu Zabi do Mattali

Lotnictwo cywilne, Transport lotniczy, 14 marca 2022

Wizz Air Abu Dhabi, ultraniskokosztowa linia narodowa ZEA, uruchomi 1 czerwca 2022 połączenie z Abu Dhabi do Mattali na Sri Lance. Loty na nowej trasie będą odbywać się w poniedziałki, środy i piątki. Położenie Mattali czyni ją świetnym punktem wypadowym do odwiedzenia najpopularniejszych atrakcji turystycznych Sri Lanki, pięknej wyspy z ponad 2000-letnią historią.

/ Zdjęcie: Port lotniczy Mattala Rajapaksa

Sri Lanka to ekscytujące miejsce, gdzie jest wszystko, co trzeba: piękne plaże, zróżnicowane dziedzictwo kulturowe, zabytki sprzed tysięcy lat, wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. To naprawdę obowiązkowy cel podróży. Cieszymy się, że możemy zapewnić naszym klientom jeszcze więcej możliwości relaksu i przygody w przystępnych cenach. Czekamy na Was na pokładach naszych samolotów – powiedział Michael Berlouis, dyrektor zarządzający Wizz Air Abu Dhabi.

To naprawdę wspaniała okazja, Wizz Air ogłasza swoje regularne loty 3 razy w tygodniu na międzynarodowe lotnisko Mattala Rajapaksa, strategicznie usytuowane w pobliżu najciekawszych atrakcji turystycznych na wyspie, co ułatwia przyjezdnym poruszanie się po piaszczystych plażach, wzgórzach, parkach dzikich zwierząt, itp. […] Jestem przekonany, że trasa zdobędzie popularność i życzę Wizz Air sukcesu z nowych operacji lotniczych na Sri Lance – dodał D. V. Chanaka, Minister Lotnictwa i Rozwoju Stref Eksportowych.

Wizz Air Abu Dhabi oferuje również niskokosztowe przeloty do Aleksandrii (Egipt), Ammanu (Jordania), Akaby (Jordania), Aten (Grecja), Baku (Azerbejdżan), Belgradu (Serbia), Kutaisi (Gruzja), Manamy (Bahrajn), Maskatu (Oman), Sarajewa (Bośnia), Sohagu (Egipt), Tel-Awiwu (Izrael, Nowa trasa Wizz Air Abu Dhabi, 2021-01-15), Tirany (Albania) i Erewania (Armenia).


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2022 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.