Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.

Rozbił się Su-27 WWS

Lotnictwo wojskowe, 14 stycznia 2010

Dziś o 9:27 (czasu moskiewskiego) rozbił się myśliwiec WWS Su-27, który wystartował 2 minuty wcześniej z lotniska Dziemgi pod Komsomolskiem nad Amurem.

Su-27 pilotowany przez Władimira Soboliewa wykonywał rutynowy lot treningowy. Rozbił się ok. 30 km od lotniska startu, prawdopodobnie w okolicy wsi Pobieda. Samolot nie był uzbrojony.

Po 8 godzinach od wypadku trwały poszukiwania zaginionego Su-27. Uczestniczyły w nich samoloty An-12 i An-26 oraz 2 śmigłowce Mi-8 służb poszukiwawczo-ratowniczych. Poszukiwania zostały ograniczone przez zapadające ciemności.

Władimir Soboliew to według dowództwa WWS doświadczony pilot.


Drukuj Góra