Altair


Autoryzacja


Resetuj hasło
Archiwum Nowy numer Redakcja

RAPORT-wto

Miesięcznik informacyjno-analityczny, poświęcony szeroko pojętej obronności, kierowany przede wszystkim do profesjonalistów.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Skrzydlata Polska

Najstarsze czasopismo lotnicze w Polsce. W każdym numerze temat przewodni, relacje z imprez, korespondencje zagraniczne, opisy konstrukcji. Ponad 100 kolorowych zdjęć na 68 stronach. Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Aeroplan

Czasopismo dla hobbystów i modelarzy, zawierające artykuły o historii lotnictwa, bogato ilustrowane zdjęciami i rysunkami, artykuły monograficzne, opisy malowań i oznakowań, oceny modeli, recenzje książek, konkursy.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Broń i Amunicja

Na 68 stronach magazynu pełna informacja na temat broni strzeleckiej dla amatorów i zawodowców. Trendy i testy współczesnej broni strzeleckiej.

Archiwum Nowy numer Redakcja

BiA-Komandosi

Magazyn o objętości 68 stron poświęcony siłom i służbom specjalnym, zagadnieniom związanym z szeroko pojętym bezpieczeństwem, jak też współczesnym konfliktom zbrojnym.

Archiwum Nowy numer Redakcja

Numer Specjalny

Numery specjalne publikowane podczas konferencji, targów i innych imprez związanych z lotnictwem i obronnością.


Warning: DOMDocument::loadHTML() [domdocument.loadhtml]: Unexpected end tag : u in Entity, line: 1 in /library/Site/String.php on line 146

Rosyjskie dementi

Przemysł zbrojeniowy, 23 marca 2010

Rosyjski, państwowy koncern lotniczy OAK, oficjalnie zdementował doniesienia amerykańskich mediów o wzięciu udziału w przetargu na tankowce powietrzne dla USAF.

</span>Ił-96 linii lotniczych Cubana. Samolot nie będzie zaopatrywał w paliwo amerykańskich samolotów bojowych. Szanse takiego scenariusza były nikłe, a całe doniesienie okazało się dziennikarska pomyłką / Zdjęcie: flightglobal.com

Zgodnie z przewidywaniami, niedawna zapowiedź wzięcia udziału przez rosyjską OAK w przetargu na samoloty-tankowce amerykańskich wojsk lotniczych, okazała się nieporozumieniem (zobacz: Rosjanie w amerykańskim przetargu?).

Aleksiej I. Fiodorow, prezes państwowej korporacji lotniczej, zdementował doniesienia w tej sprawie, stwierdzając, że OAK nie planuje wzięcia udziału w przetargu na tankowce powietrzne ani stworzenia spółki joint-venture, która mogłaby złożyć ofertę. Fiodorow odciął się również od prawnika, Johna Kirklanda, który anonsował się mediom jako przedstawiciel OAK. Prezes koncernu stwierdził, że go nie zna.


Powiązane wiadomości


Drukuj Góra
www.altair.com.pl

© Wszelkie prawa zastrzeżone, 2007-2020 Altair Agencja Lotnicza Sp. z o. o.